Pohoda Fest Chýně

Dne 18. 7. 2020 jsme podpořili dobrou věc. Spolu s naším partnerem jsme se zapojili do finanční podpory hudebního festivalu Pohoda FEST v Chýni.

Zpět

Festival byl založen v roce 2016 hobby muzikantem a písničkářem Pavlem Švarcem. Spolu se svými dvěma kamarády, tehdy ještě pod názvem PŠT Trio uspořádali koncert na břehu Strahovského rybníka pro pár desítek sousedů a přátel. V návalu euforie tehdy Pavel slíbil pro další rok festival. Tak se zrodil nejdříve Festiválek v Chýni, který posléze povyrostl a stal se z něj Pohoda FEST Chýně.

Komu jsme pomohli?

Amálka je tříletá holčička, které bylo hned po jejím narození diagnostikováno poměrně vzácné a zrádné onemocnění - osteogenesis imperfekta. Je to onemocnění pojivové tkáně, jehož základním projevem je vysoká křehkost kostí, která vede k opakovaným četným zlomeninám dlouhých kostí.

Pro zlepšení pooperačního stavu a vůbec celkové rekonvalescence i psychické pohody, bychom Amálce rádi dopřáli finančně náročnou lázeňskou péči, stimulační a RHB pomůcky, speciální ortopedickou obuv, senzomotorické vložky, výživové doplňky a v neposlední řadě zkušeného osobního asistenta.