Fraud by ADF

Fraud by ADF

Pomáháme vám nastavovat a řídit procesy v oblasti detekcí fraudu

Naše služby v oblasti systémů na detekování fraudů zahrnují nejen kompletní analýzu nastavení procesů, ale i následnou podporu jejich řízení, a to včetně kompletní správy a rozvoje technologií, které výrazně usnadňují odhalování nestandardního chování.

Naše know-how aplikujeme v bankovnictví a pojišťovnictví.

Fraud detection system zajišťuje služby v rozsahu

 • detekce podvodných aktivit v reálném čase
 • komplexní a plně integrované a automatizované řešení
 • centralizovaná správa watchlistů a detekčních pravidel
 • udržitelný a kontinuální rozvoj supportPříklady realizace

 • Detekce platebních podvodů v bankovnictví
  Každé přihlášení do klientského bankovního účtu a následné transakce jsou v reálném čase vyhodnocovány a je rozhodnuto o jejich schválení, zamítnutí, případně postoupení k další investigaci. Komunikace s okolními systémy probíhá v řádech desítek milisekund, díky čemuž si klient nevšimne žádného zpoždění při provádění akce. Řešení obsahuje moderní nástroje na zpracování dat, následnou investigaci a reporting.
 • Detekce bankovních podvodů prováděných interními zaměstnanci
  Klíčové pracovní aktivity zaměstnanců jsou monitorovány a centrálně vyhodnocovány společně s finančními operacemi. Díky tomu lze jednoduše vytvářet pravidla a generovat alerty. Součástí řešení jsou speciální nástroje umožňující velmi efektivně investigovat podezřelé chování.
 • Detekce podvodů v  pojišťovnictví
  Společnost Analytics Data Factory vyvíjí SAS Innovation Lab, díky kterému umožňuje jednoduše demonstrovat nejnovější SAS technologie.
 

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi