Partneři

Zaměřujeme se na produkty a řešení společnosti SAS Institute, které patří dlouhodobě ke světové špičce v oborech jako jsou aktivní řízení vztahů se zákazníky (CRM), detekce fraudu a využívání real-timových technologií a na nich postavených řešení. Jsme hrdým partnerem společnosti SAS.

Proč jsme se stali SAS partnerem?

SAS Gold Partner

Díky dlouhodobému partnerství s jedním z lídrů v oblasti informačních technologií a poskytování oborových řešení, můžeme při realizaci projektů pro své zákazníky využívat moderní a prověřené technologie a postupy. Při návrhu řešení vybíráme svobodně a nezávisle na základě dlouhodobých zkušeností nejvhodnější technologie vždy tak, aby výsledné řešení vyhovovalo potřebám klienta a bylo snadno začlenitelné do jeho IT prostředí.

Partnerství se společností SAS nám zprostředkovalo přístup k nástrojům a zdrojům, které naši zákazníci využijí k dosažení odbornosti a rozlišení od konkurence.

 

Proč se stát SAS partnerem?

Jak přinést zákazníkům větší přidanou hodnotu? Nalezením partnerů, kterým důvěřujete a kteří sdílejí vaše zaměření. Zároveň se sladí s vaší vizí, investují úsilí do řešení naléhavých zákaznických výzev a staví zákazníky do centra všeho, co dělají.

Společnost SAS vytvořila program založený na hodnotách, který vás vyzve, abyste se odlišili tím, že předvedete své schopnosti v technologiích a řešeních SAS.

Neustále zelpšování našeho SAS portfolia a rozšiřování zákaznické základny jde ruku v ruce s budováním partnerské sítě. Tento systém je výhodný pro všechny strany. Společně jsme přinesli bezpočet úspěšných řešení složitých problémů, kterým naši zákazníci čelí.

Jim Goodnight
generální ředitel SAS

 

Náš blog