Partneři

Zaměřujeme se na produkty a řešení společnosti SAS Institute, které jsme hrdým partnerem. Uvědomujeme si důležitost technologického vývoje i na jiných platformách. Jsme proto partnerem společností MicrosoftRed Hat.

Využití našeho know-how v kombinaci se znalostmi vývoje na různých technologiích tak dodává našim službám požadovaný synergický efekt.

Proč jsme se stali SAS partnerem?

SAS Gold Partner

Díky dlouhodobému partnerství s jedním z lídrů v oblasti informačních technologií a poskytování oborových řešení, můžeme při realizaci projektů pro své zákazníky využívat moderní a prověřené technologie a postupy. Při návrhu řešení vybíráme svobodně a nezávisle na základě dlouhodobých zkušeností nejvhodnější technologie vždy tak, aby výsledné řešení vyhovovalo potřebám klienta a bylo snadno začlenitelné do jeho IT prostředí.

Partnerství se společností SAS nám zprostředkovalo přístup k nástrojům a zdrojům, které naši zákazníci využijí k dosažení odbornosti a rozlišení od konkurence.

 

Proč se stát SAS partnerem?

Jak přinést zákazníkům větší přidanou hodnotu? Nalezením partnerů, kterým důvěřujete a kteří sdílejí vaše zaměření. Zároveň se sladí s vaší vizí, investují úsilí do řešení naléhavých zákaznických výzev a staví zákazníky do centra všeho, co dělají.

Společnost SAS vytvořila program založený na hodnotách, který vás vyzve, abyste se odlišili tím, že předvedete své schopnosti v technologiích a řešeních SAS.

 

Neustále zelpšování našeho SAS portfolia a rozšiřování zákaznické základny jde ruku v ruce s budováním partnerské sítě. Tento systém je výhodný pro všechny strany. Společně jsme přinesli bezpočet úspěšných řešení složitých problémů, kterým naši zákazníci čelí.

Jim Goodnight
generální ředitel SAS

 
 

SASMicrosoft PartnerRed Hat PartnervmwareOracleDNSDELL TechnologiesSAPTD SynnexVM Ware

Jsme technologickým partnerem společností SAS, Microsoft, Red Hat, VMWare, Oracle, DNS, Dell Technologies, SAP a TD Synnex,
jejichž technologie nejčasteji utváří okolní ekosytém našich řešení.

Náš blog

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi