Reference

Spolupracujeme s velkými společnostmi z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, jejichž důvěry si velice vážíme. Známe se s nimi dlouho, a proto rozumíme jejich potřebám.

Snažíme se být vždy u toho, když velké firmy potřebují inovovat.

Pomáháme jim důkladně zanalyzovat a vyhodnotit stávající stav a situaci v souladu s jejich cíli. Následně s nimi spolupracujeme na výběru správných nástrojů a prostředků, které jejich cíle naplní.

Pomáháme společnostem a organizacím při hledání příležitostí, kdy s rozvojem technologií je stále snadnější řadu činností, které dříve museli vykonávat lidé, automatizovat a nechat tak pracovat velmi sofistikované řešení. Tím vytváříme prostor pro jejich specialisty a odborníky, aby se mohli věnovat činnostem s vyšší přidanou hodnotou.

Naši klienti

Spolupracujeme například s těmito společnosti z oblasti bankovnictví a pojišťování. 

ČPP

Analytics Data Factory s.r.o. a Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group spolupracují od roku 2019. Společnost, která si dlouhodobě udržuje pozici v žebříčku TOP 5 pojišťoven a pečuje o více než 1,3 milionu klientů, je ve spojení se svými klienty prostřednictvím standardních i nejmodernějších komunikačních kanálů. Po implementaci řešení Campaign management od ADF, postaveného na špičkové technologii SAS, došlo k propojení všech komunikačních platforem, a ČPP je tak schopna ještě efektivněji naplňovat požadavky nejvyššího klientského servisu. Nástroj pro správu kampaní byl zaveden pod vedením Renaty Huckové a jejího týmu.

KB

S třetí největší bankou v České republice, spolupracuje Analytics Data Factory od roku 2016. Více než šest let chráníme všech 1,6 milionů klientů, které má Komerční banka. Díky FDS (Fraud detection system) monitorujeme veškeré odchozí i příchozí platby včetně instantních, přihlašování do internetového a mobilního bankovnictví, tedy 1 milion prověřených transakcí denně. Každé přihlášení i transakce jsou oskórovány a během 20 milisekund je identifikován podvodný scénář. Společně tak odrážíme sofistikované techniky používané na internetu k získávání citlivých údajů a neoprávněnému přístupu k peněžním prostředkům. Toto řešení již zachránilo KB klientům téměř 180 milionů korun, tím že zachytilo více jak 800 pokusů o podvod. Fraud detection system je v Komerční bance provozován ve spolupráci s Anti-fraud squadem, který vede Tribe leader Matěj Stránský


Kooperativa

S pojišťovnou Kooperativa, která je součástí skupiny Vienna Insurance Group (VIG) spolupracuje Analytics Data Factory s.r.o. od roku 2019.
Univerzální pojišťovna je ve spojení se svými klienty prostřednictvím konvenčních i moderních komunikačních kanálů. Po implementaci řešení Campaign management by ADF, postaveného na špičkové technologii SAS, došlo k propojení všech komunikačních platforem. Výsledky spolupráce se projevují především ve vylepšení zákaznické zkušenosti, kde pojišťovna #Kooperativa dokáže lépe reagovat na individuální požadavky svých klientů.

Digiteq

Se členem koncernu VW spolupracuje Analytics Data Factory s.r.o. druhým rokem. Digiteq Automotive vyvíjí a testuje elektronické a softwarové systémy do automobilů, společnosti pomáháme s rozvojem datových platforem, poskytujeme aplikačně infrastrukturní podporu a zároveň máme na starosti zálohování. Díky kooperaci s ADF se může tým expertů naplno věnovat vývoji nových prototypů, produktů a řešení, která posouvá automobilový průmysl.


Naši klienti

 

Naše služby

CRM by ADF

Specializujeme se na rozvoj CRM a přímé komunikace na stávající klienty

Fraud by ADF

Pomáháme Vám nastavovat a řídit procesy v oblasti detekcí fraudu

Office by ADF

Nabízíme systém efektivního řízení vaší kanceláře

Support by ADF

Poskytujeme podporu SAS produktů a řešení

AI by ADF

Víceúčelová inteligentní platforma pro podporu digitalizace v oblasti maloobchodu

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi