Zaměstnanci na prvním místě

Firma stojí a padá na lidech. To víme.
Přidejte se k nám.

Staňte se součástí Dream Teamu

Pojď s námi růst - do týmu právě hledáme

JAVA vývojář

Praha, Brno, Ostrava HPP

Analytik

Praha HPP

SAP Specialist - SAP Business Technology Platform - implementace S/4HANA a SAP Cloud

Praha HPP

SAP Konzultant

Praha HPP

Business Consultant

Praha HPP

Business Analyst

Praha HPP

Sourcing manager

Praha HPP

Presale Representative

Praha, Brno, Ostrava HPP

BUSINESS SUPPORT

Praha HPP

AI SPECIALIST

Praha
Kariéra v ADF

Náš tým

Zaměstnanci jsou pro nás na prvním místě. Souhra celého kolektivu je pro nás důležitá. Lidé v našem týmu se znají a vědí, že se na sebe mohou vzájemně spolehnout. Trávíme spolu čas v práci i na setkáních mimo ni. Pořádáme teambuldingy, které nemají za cíl pouze rozvoj kreativity, nalezení nových talentů a schopností, ale jejich záměrem je stmelit kolektiv.


Kariéra v ADF
Kariéra v ADF
Kariéra v ADF

Proč pracovat v ADF?

 • Táhneme za jeden provaz
  Jsme tu jeden pro druhého. Dokážeme společně čelit výzvám, řešit problémy i se společně zasmát.
 • Neustále se rozvíjíme
  I když jsme všichni úspěšně vystudovali a máme za sebou mnoho let praxe, neustále se vzděláváme a posouváme dál.
 • Co na srdci, to na jazyku
  Otevřeně spolu komunikujeme a nebojíme se říci svůj názor. Napřímo, přes teamsy nebo ADF WhatsApp sdílíme nápady, postřehy, zajímavosti.
 • Myslíme na své zaměstnance
  Chceme, aby se naši lidé v práci cítili dobře. Každé pracovní místo je vybaveno výškově nastavitelným stolem a ergonomickou židlí. Samozřejmostí je notebook a služební telefon.
 • Vytváříme vlastní hodnoty
  Sledujeme aktuální trendy trhu, dle kterých vyjíme vlastní produkty zároveň pracujeme na rozvoji a inovaci současných. Máme mezi sebou špičky v oboru, od kterých se toho můžeš hodně naučit. Pohled 360 je pro nás důležitý.

Firemní hodnoty

Týmovost

Nejen našimi aktivitami, ale i poskytováním služeb zákazníkům se nám daří vytvářet profesionální týmy specialistů, kterým záleží na výsledku, přičemž pocit sounáležitosti s ostatními členy je pro ně stejně důležitý.

Reputace

Potřeba budování důvěry nejen u zákazníka, ale i u našich partnerů. Profesionalita a dodržování závazků. Jsme spolehlivý dodavatel s jasnou vizí.

Inovace

Známe význam budoucích investic u našich produktů. Proto se snažíme naše řešení dlouhodobě rozvíjet a přicházet s novými přístupy, které ještě více zhodnotí portfolio služeb našich klientů. V rámci firmy pak podporujeme vize a neotřelé nápady.

Etika

Jsme čestní. Důležitost dodržování pravidel nejen v obchodních vztazích, ale i na pracovišti je pro nás samozřejmostí. Jsme solidární s lidmi, kteří potřebují naši pomoc.


Vítejte u nás v ADF

působíme na 3 kontinentech

náš fraud chrání 1,6 mil klientů třetí největší banky v ČR

analyticky prověřujeme více než 1 milion transakcí denně

implementujeme řešení našich technologických partnerů, zároveň vyvíjíme a nabízíme naše produkty


Firemní benefity

 • To nejcennější, co máme je čas. Proto si pracovní dobu si můžeš rozvrhnout podle sebe. Naše práce nám dovoluje hybridní formu. K dispozici máš 5 týdnů dovolené. Nabízíme i možnost vzít si delší neplacené volno.
 • Každé pondělí máme přísun čerstvého ovoce, zároveň máš na pracovišti dostupné neomezené množství kávy, čaje, horké čokolády a samozřejmě vody.
 • Po zkušební době se můžeš těšit na MultiSport kartu. K dispozici je gym, kolárna a sprchy v kancelářích.
 • Pokud rád běháš, rádi tě zapojíme na našeho Klubu Run by ADF. Běžíme kolem zeměkoule pro dobrou věc.
 • Každý rok jezdíme lyžovat do rakouských Alp, All inclusive platí ADF. Pořádáme firemní teambuldingy, sportovní dny nebo mikulášské nejen pro rodiny s dětmi. Máme se dobře. Pravidelně přispíváme těm, kdo takové štěstí nemají.
 • Podporujeme tvůj osobní růst. Nabízíme možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje. Samozřejmostí je výuka angličtiny.
 • Naše moderní kanceláře, s výbornou dostupností odkudkoliv, se super terasou a výhledem na Prahu, leží v centru Prahy.

Příběhy našich kolegů

Hana Coufalová

Baví mě přijímat stále nové pracovní výzvy a díky ADF mám tak možnost pracovat na různých projektových aktivitách. Oceňuji přístup vedení, které mi nabízí prostor uplatňovat i mé zkušenosti z oblasti online marketingu. Díky tomu se mohu podílet nejen na vývoji konkrétního produktu, ale i na jeho obchodní a marketingové strategii.

Velmi si vážím i všech svých kolegů, které jsem v ADF mohla poznat nejen po pracovní ale i osobní stránce :-).

Hana Coufalová
Project ManagerJiří Mojžíš

ADF mi umožňuje využít intelekt a rozvíjet potenciál opravdu naplno a bez překážek. Nejvíce si vážím přátelského kolektivu a společné chuti bořit hranice technologií i samotného trhu. A protože miluji zábavu, jsem rád, že naše parties jsou legendární.

Jiří Mojžíš
Solution ArchitectJaroslava Ficová

Už po pohovore do ADF som sa pristihla, že sa na ceste domov usmievam a čiším energiou. Milujem výzvy, nové poznatky a zaujímavé problémy. A tu u nás, v ADF, ich každý deň núka plnú náruč.

Započala som tu jedno veľké dobrodružstvo. Dobrodružstvo rásť i budovať. A to všetko spolu s ľuďmi a dátami, ktorým nechýba odvaha tvoriť budúcnosť.

Jaroslava Ficová
Solution AnalystTomáš Dlouhý

Do ADF jsem přišel kvůli novým výzvám a možnosti se učit nové technologie, které se v už v současnosti uplatňují. Oceňuji na firmě skvělou partu lidí a možnost se podílet na zajímavých projektech a rozvíjet svoje znalosti.

Tomáš Dlouhý
Solution Analyst

Náš blog

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi