2. Základní škola Říčany

Ve čtvrtek 1. prosince 2022 jsme společně s 2. Základní školou v Říčanech připravili mikulášskou nadílku pro ukrajinské děti školního a školkového věku.

Zpět

Celý program profesionálně moderovala Larysa Malchikova, která na místní škole působí jako asistentka. V průběhu odpoledne zazněly dvě ukrajinské lidové písně, ukrajinská básnička a vystoupila jedna velmi nadaná ukrajinská flétnistka. Odpoledne tak bylo ve znamení příjemných tónů big beatu, blues   a jazzu.

Před samotnou mikulášskou nadílkou bylo připraveno pět zábavných úkolů pro natěšené ukrajinské děti. Po jejich splnění se děti dočkaly příchodu ukrajinského Mikuláše a skupiny andělů, které ztvárnily děti z vyšších ročníků školy. Mikulášská parta rozdala dětem tradiční nadílku, kterou jsme pro děti připravili v ADF. Se samotnou myšlenkou uspořádat mikulášskou besídku pro ukrajinské děti přišla Lenka, která na závěr akce předala materiální sbírku pro nejmenší děti, za kterou patří poděkování i vám, kteří jste přispěli

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi