Nadace Archa Chantal

K období Vánoc patří ušlechtilost a pomoc potřebným, proto jsme se v prosinci 2022 rozhodli podpořit Nadaci Archa Chantal. Navázali jsme tak na na milou spolupráci, která se zrodila v létě během francouzské Party byADF.

Zpět

Nadace Archa Chantal vnikla v roce 1993 a její zakladatelkou je herečka francouzského původu Chantal Poullain.

Misí organizace je zvelebení nemocničního prostředí, ve kterém pobývají malí pacienti. Snahou je vytvořit útulná a příjemná místa pozitivně působící na psychiku nemocných dětí. Projekty jsou navrhovány výtvarníky a architekty na základě požadavků a konkrétních potřeb jednotlivých oddělení ve spolupráci s dětskými psychology, lékaři a sestrami. Díky naší dobročinnosti byly zakoupeny hračky a knihy, které dětem zkrátí dlouhou chvíli, než se budou moci vrátit domů k rodičům. Nemocniční pokoje byly vybaveny novým nábytkem nebo spotřební elektronikou.

V zaměstnanecké sbírce se vybralo 30 000 Kč, Lenka a Kamil Mahdalovi tuto částku ještě znásobily, takže do nadace putovalo 60 000 Kč.

www.archa-chantal.cz

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi