Pomáháme

Uvědomujeme si naši společenskou odpovědnost a jsme rádi, že můžeme podporovat projekty, které mají smysl.

Pohoda FEST Chýně

Pohoda FEST Chýně

I v letošním roce jsme se díky finančnímu daru stali partnery 8. ročníku Pohoda Festu Chyně.

2. Základní škola Říčany

2. Základní škola Říčany

Ve čtvrtek 1. prosince 2022 jsme společně s 2. Základní školou v Říčanech připravili mikulášskou nadílku pro ukrajinské děti školního a školkového věku.

Nadace Archa Chantal

Nadace Archa Chantal

K období Vánoc patří ušlechtilost a pomoc potřebným, proto jsme se v prosinci 2022 rozhodli podpořit Nadaci Archa Chantal. Navázali jsme tak na na milou spolupráci, která se zrodila v létě během francouzské Party byADF.

Hospic svatého Lazara v Plzni

Hospic svatého Lazara v Plzni

K Vánocům v ADF již tradičně kromě cukroví a večírků patří pomoc potřebným. V roce 2021 jsme se rozhodli finančním darem ve výši 62.000 Kč podpořit Hospic svatého Lazara v Plzni.

Dobrý anděl

Dobrý anděl

V minulosti ADF finančně podpořilo nadaci Dobrý anděl, která pomáhá nemocným lidem a jejich rodinách pravidelnými finančními příspěvky, aby alespoň trochu odlehčili již tak složitou životní situaci. A protože jejich pomoc nám dává smysl, bylo rozhodnuto o jejich podpoře i pro rok 2022. Nadaci byla koncem roku poslána částka 50 000 Kč.

 

Strom života

Strom života

Na konci roku 2019 jsme částkou 44 000 Kč podpořili smysluplný projekt mobilního hospicu Strom života. Na sklonku roku 2022 Lenka a Kamil Mahdalovi podpořili finančním obnosem ve výši 50 000 Kč.

 

 

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi